Ambitna postawa ggmedia.pl nie wystarczyła

Do spotkania z żegnającą się z I ligą ekipą LGBS zespół ggmedia.pl przystąpił bez nominalnego bramkarza i jedynie w 6-osobowym składzie. Znacznie ułatwiło to zadanie graczom LGBS, którzy dość szybko wyszli na prowadzenie i kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. Przy stanie 3:0 kontuzji doznał zawodnik ggmedia.pl i od tego momentu było ich na boisku już tylko 5, ale.. paradoksalnie zaczęli oni wtedy grać lepiej. Przed przerwą oba zespoły trafiły jeszcze po razie, ale drugą odsłonę wygrało ggmedia. Mimo znacznej przewagi liczebnej LGBS nie było w stanie zdominować rywala, a ggmedia ani przez moment nie odpuściło. Ostatecznie jednak przewaga bramkowa wypracowana w pierwszej połowie meczu wystarczyła LGBS do zgarnięcia 3 punktów, ale ze swojej gry zawodnicy w granatowych koszulkach raczej nie powinni być zadowoleni.