Zagrali honorowo i wygrali

Zespół Nokii dotarł na to spotkanie w zaledwie 6-osobowym w składzie, więc ekipa J&J Skotniki również zdecydowała się grać w szóstkę pomimo, że na mecz stawili się w sile 10 osób. Nie pękli nawet, gdy Nokia po kilku minutach wyszła na prowadzenie. Paradoksalnie gra w okrojonych składach wyszła "gospodarzom" na dobre, gdyż jako drużyna lepsza piłkarsko miała ona więcej miejsca na grę piłką i szukanie okazji bramkowych. J&J przed przerwą zdobyło bramkę wyrównującą i po 20 minutach gry było 1:1. W drugiej połowie przewaga lidera rozgrywek stawała się coraz bardziej widoczna i regularnie trafiał on do siatki rywala. Licznik stanął na 4 trafieniach, a odpowiedzi ze strony Nokii nie było. Dzięki temu zwycięstwu J&J Skotniki ponownie odskakują goniącemu peletonowi na odległość 6 oczek i już chyba tylko cud może ich pozbawić awansu do I ligi.