Pogrom w 2 połowie

Bardzo zacięte spotkanie od pierwszych minut. Z gry o wiele więcej miał BAT, jednak również BWI potrafiło dojść do bardzo klarownych sytuacji pod bramką rywala, obijając przy tych okazjach słupki i poprzeczkę. Na prowadzenie wyszedł BAT, mógł też je kilkukrotnie podwyższyć, jednak nonszalancja w polu karnym przeciwnika zemściła się w najgorszy możliwy sposób - po rzucie różnym rywala, jeden z zawodników BAT skierował piłkę do własnej bramki. W drugiej odsłonie w dalszym ciągu przeważał BAT, jednak to BWI jako pierwsze wyszło na prowadzenie, któro trwało... 10 sekund, bowiem BAT najpierw zdobył bramkę po rozpoczęciu gry od środka, by po chwili dorzucić trafienie na 3:2. Kolejne minuty należały już bezwzględnie do BAT. Zawodnicy tej ekipy strzelili przeciwnikowi kolejnych 5 bramek, którymi zapewnili sobie wysokie zwycięstwo w stosunku 8:2.