Odjechali w 2 połowie

Wiele niedokładności z obydwu stron w pierwszej połowie, ciężko było doszukać się naprawdę składnych i przeprowadzonych z pomysłem akcji ofensywnych. Pomimo tego mogliśmy w tej odsłonie oglądać 3 trafienia - jedno dla ekipy BWI i dwa dla KPR. Zawodnicy grający w niebieskich koszulkach od początku drugiej połowy starali się jak mogli doprowadzić do wyrównania i tworzyli sobie w tym celu całe mnóstwo okazji, z których w przekroju całych 20 minut udało im się wykorzystać aż 4. KPR ewidentnie opadł z sił i chcąc odrabiać straty napotykał najczęściej na kontry, za którymi nie było zazwyczaj komu wracać. Ostatecznie udało im się dopisać do zdobyczy bramkowych jeszcze tylko jedno trafienie, cały mecz zakończył się zaś wynikiem 5:3 dla BWI.