Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Zmiana na najniższym stopniu podium

Na zakończenie kolejki trafił się prawdopodobnie najciekawszy pojedynek kolejki, gdzie grała trzecia z czwartą drużyną tabeli, czyli HSBC mierzyło się z ABB. Bardzo dobrze w mecz weszli zawodnicy ABB, którzy w pierwszej połowie byli zdecydowanie lepsi i regularnie konstruowali groźne akcje, zamieniając je na bramki. Dzięki temu do przerwy schodzili prowadząc 3:0 i nic nie wskazywało na to, że HSBC będzie w stanie jeszcze powalczyć o punkty. Po zmianie stron spotkanie się jednak wyrównało, a HSBC zaczęło zdobywać bramki. Pech chciał, że gdy tylko udało im się trafić do siatki zaraz bramką odpowiadali zawodnicy ABB i tym samym w najlepszym momencie HSBC zbliżyło się na maksymalnie dwie bramki do rywala i było to za mało, aby zakończyć to spotkanie z dorobkiem punktowym. ABB wygrało mecz 7:4 i tym samym przeskoczyło w tabeli HSBC meldując się na trzeciej pozycji.