Ogromna sensacja na zakończenie tygodnia

Na zakończenie kolejki czekał nas pojedynek lidera z czerwoną latarnią ligi. Przed pierwszym gwizdkiem dla każdego obserwatora faworyt mógł być tylko jeden - JJ Skotniki. Mimo tego pierwsi już w 2 minucie trafili zawodnicy Zasady. Mogło się wydawać, że to tylko kwestia czasu kiedy "gospodarze" odrobią stratę, ale grający w nowych strojach zawodnicy ZasadaAuto.pl bronili się bardzo dobrze i grali praktycznie jak równy z równym. Co więcej, dołożyli oni przed przerwą jeszcze jedną bramkę i pachniało niemałą sensacją. Po zmianie stron liderowi udało się strzelić bramkę kontaktową, jednak po niecałej minucie ZasadaAuto znów odskoczyła na dwubramkowe prowadzenie. Od tego momentu mieliśmy prawdziwe oblężenie bramki Zasady. Piłkarzom JJ brakowało przede wszystkim skuteczności przez co bramkę na 3:2 zdobyli dopiero na minutę przed końcem spotkania. W ostatniej akcji meczu mieli rzut wolny z ok. 15m, ale nie udało im się oddać celnego strzału i byliśmy świadkami prawdopodobnie największej sensacji XI kolejki Biznes Ligi.