Cenne 3 punkty Sappi

W meczu inaugurującym XI kolejkę spotkały się drużyny Nokii i Sappi, czyli te, które bronią się przed spadkiem. Pierwsza połowa padła łupem Sappi, które w dużej mierze dzięki duetowi Sypek-Ździebko strzeliło 3 bramki, tracąc tylko jedną po stałym fragmencie gry. W drugiej połowie za odrabianie strat się wzięła Nokia i dość szybko doprowadziła do remisu 3:3. Nie udało im się jednak pójść za ciosem. Trochę przypadkową, ale bardzo efektowną bramkę zdobył zawodnik Sappi i ta drużyna znów wyszła na prowadzenie. Parę minut przed końcem ponownie trafiło Sappi, a Nokii starczyło czasu na tylko jedną bramkę i tym samym Sappi wygrało bardzo ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie, a Nokii widmo spadku zakłada coraz głębiej do oczu.