Mecze: 9493

Żółte kartki: 4193

Czerwone kartki: 382

Appdate wygrywa, choć z problemami

Bardzo wyrównane spotkanie - na całkiem składną grę w ataku że strony Appdate, Ren-Bet odpowiadał niesamowitym spokojem w defensywie i do przerwy pomimo bardzo wielu okazji podbramkowych było zaledwie 1:0 dla Appdate po bramce zdobytej tuż przed zmianą stron. Chwilę po niej przed szansą na wyrównanie z rzutu karnego stanął Sosin, jednak jego uderzenie na słupek sparował dobrze dysponowany Nowek, a już w kolejnej akcji Appdate podwyższył na 2:0. Kolejne dwa ataki zawodników grających w czarny koszulkach strzałami z dystansu na bramki zamienili Małoszewski i Czupryna - szczególnie trafienie tego pierwszego było przedniej urody. Jego potężny strzał z okolic 15 metrów odbił się od słupka na wysokości okienka bramki rywala po czym trafił do siatki. 10 minut przed końcem do głosu dochodzić zaczęli rywale - 2 zdobyte w krótkim odstępie czasu bramki dały im nadzieję na wywalczenie przynajmniej remisu. Chwilę później udało się dojść rywala na dystans 1 trafienia - w sytuacji gdy Ren-Bet strzelił 3 bramkę, stracił jednak również zawodnika, bowiem czerwony kartonik za niesportowe zachowanie obejrzał Brzykcy. Gra w osłabieniu była jak się okazało ponad ich siły - kolejne 2 bramki Appdate pogrzebały ostatecznie szansę przeciwników na jakikolwiek pozytywny rezultat. Ostateczny wynik 6:3.