Nie stawili oporu

Nie stawili większego oporu rywalowi zawodnicy BWI. Od początku rzucał się w oczy u nich brak organizacji tak w obronie jak i w ataku, czego nie można było z kolei powiedzieć o Mostostalu. Raz za razem zawodnicy tej ekipy nękali defensorów rywala co znajdowało swoje przełożenie w wyniku. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie to, że przez cały mecz grali oni w szóstkę, przeciwko siódemce wystawionej przez rywala. Już do przerwy prowadzili 4:0, by w drugiej połowie śrubować tylko wynik i dorzucać kolejne bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9:2 - dwa honorowe trafienia udało się jednak zdobyć ekipie BWI w samej końcówce, gdy rywale skupiali się już raczej na dobiciu do dwucyfrowej liczby bramek, niż na obronie.