Zgrany duet Ozga - Porada

Kolejny mecz tego wieczoru rozegrali ze sobą ostatni ZasadaAuto.pl z siódmym Rigor Mortis. Od pierwszego gwizdka widać było, że zdeterminowani goście nie dadzą dużo szans przeciwnikowi na zdobycie bramek. Pierwszą bramkę goście zdobyli już w pierwszej minucie spotkania, aby zaledwie minutę później zdobyć kolejną. Pierwsza połowa zakończyła 0:7. Druga połowa ukazała nam gospodarzy w zupełnie innym świetle, zaczęli grać pewniej i odważniej co zaskutkowało dwoma szybkimi bramkami. Gdy już można było myśleć, że gospodarze mają jeszcze szansę goście strzelili cztery bramki na utwierdzenie swojej wygranej. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:14 dzięki czemu Rigor Mortis zbliżył się w tabeli do przegranego dziś zespołu Dedax.