Mecze: 110

Żółte kartki: 29

Czerwone kartki: 4

ZasadaAuto.pl wciąż bez punktów

ABB w tej kolejce grało z drużyną ZasadaAuto.pl, która z pewnością chciała powalczyć o pierwsze ligowe punkty. W 4 minucie ZasadaAuto wyszła na prowadzenie po strzale zza pola karnego. Niestety dla nich raptem kilka minut później było już 1:1 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron gra była dużo ciekawsza, a obie drużyny wiedziały już, że walka o zwycięstwo będzie trwała do ostatnich sekund. Pluć sobie w brodę mogą zawodnicy ZasadaAuto.pl, ponieważ w drugiej połowie dwukrotnie wychodzili na prowadzenie i ani razu nie zdołali go utrzymać. Co więcej, w 33 minucie gracze ABB wyszli na prowadzenie 4:3 i tego prowadzenia do końca już nie oddali. Gracze w niebieskich strojach walczyli do samego końca, ale ponownie kończą mecz bez zdobyczy punktowej.