Skotniki wygrywają i utrzymują fotel lidera

Chyba najciekawiej zapowiadające się spotkanie, czyli pojedynek lidera JJ Skotniki z zajmująca czwartą pozycję w tabeli Lynką. Pierwsza połowa była niezwykle wyrównana i po kilkunastu minutach wskazać drużynę lepszą było naprawdę ciężko. Długi czas nie oglądaliśmy bramek, głównie dzięki dobrej grze obu bramkarzy. Pierwszy, tuż przed przerwą, skapitulował Mariusz Papież - bramkarz Lynki i przy wyniku 1:0 obie drużyny schodziły na przerwę. Druga połowa również dostarczyła sporo emocji. Najpierw na cztery bramki odskoczyła drużyna JJ, ale z czasem zaczęli się odgryzać zawodnicy Lynki. Mieli ku temu okazje, gdyż ich rywale zaczęli popełniać dużo prostych błędów w obronie, sami prosząc się o kłopoty. Lynce starczyło jednak czasu tylko na 2 bramki, dzięki czemu JJ Skotniki pozostają na pierwszym miejscu w tabeli.