Wysoka wygrana Formatu

Pierwsze spotkanie w tej kolejce, lepiej zaczęli „Czarni", którzy w przeciągu kilku minut, stworzyli sobie dwie dogodne sytuacje bramkowe. W 6 min. objęli prowadzenie, aby kilka chwil później ponownie remisować. Obie drużyny zaciekle dążyły do tego, aby jeszcze przed przerwą zdobyć kolejne bramki. W 13 min. na prowadzenie wyszła ZasadaAuto, lecz końcówka pierwszej połowy należała do FORMATU. Dwie minuty przed przerwą, zdobyli bramkę na 2:2 z rzutu karnego, zaś tuż przed gwizdkiem, pięknym strzałem w samo okienko bramki popisał się Łukasz Kostrz. Druga połowa rozpoczęła się od wymiany ciosów z obu stron. W przeciągu kilku minut, dwie bramki zdobyła ZasadaAuto, FORMAT tylko jedną, zaś wynik po raz kolejny był remisowy. „Czarni" po zdobyciu bramki na 5:4, nie oddali prowadzenia do końca spotkania. Na dodatek, zdobyli jeszcze trzy gole, zaś Łukasz Kostrz, bohater tego spotkania, ustrzelił hat-tricka. ZasadaAuto pomimo przegranej, pokazała dużo walki i zaangażowania, co może przynieść pozytywne efekty w kolejnych spotkaniach piłkarskiej Biznes Ligi.