Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Średnia ocena: 4.8888888888889

ABB gromi Nokię

Na zakończenie dnia Nokia podejmowała zespół ABB. Po 30 sekundach było 1:0 dla ABB. Drużyna ta zdecydowania dłużej utrzymywała się przy piłce i pierwsze minuty wyraźnie wskazywały, która ekipa chce przejąć kontrolę nad boiskowymi zdarzeniami. Wtedy też bramkę wyrównującą zdobyli piłkarze Nokii. Tego korzystnego dla nich wyniku nie udało im się jednak utrzymać do przerwy, gdyż na 4 minuty przed końcem pierwszej połowy ABB znów wyszło na prowadzenie. Druga połowa to już zdecydowana dominacja ABB. Wynik mówi sam za siebie. Zespół ABB zademonstrował wiele ciekawych, zespołowych akcji, na które Nokia była bezradna. Zwycięstwo to nie spowodowało, że gracze ABB awansowali w tabeli, ale na pewno pokazali, że będą się liczyć w walce o najwyższe cele i będą groźni dla każdego rywala.