HLD nie pozostawiło złudzeń rywalowi

Drugie spotkanie zaczęło się od.. awarii oświetlenia. Na obiekcie nagle zgasło światło i cała rozgrzewka przeprowadzona przez zawodników poszła na marne, gdyż trzeba było czekać około 10 minut na wznowienie gry przerwanej po niecałych 2 minutach. Gdy udało się już naprawić niedogodności oglądaliśmy całkiem niezły mecz. Większą przewagę w spotkaniu miała ekipa HLD, ale ich rywale również co jakiś czas odpowiadali groźnymi strzałami. Do przerwy było 2:0 dla HLD i gdy wydawało się, że zwycięstwo to kwestia kolejnych strzelanych przez tę drużynę bramek, gola kontaktowego zdobył zawodnik Poltynku i na pewno serca graczom w białych strojach zabiły trochę mocniej. Niestety dla Poltynku radość nie trwała długo, ponieważ około minuty później mieliśmy już 3:1 i znów ze spokojną głową grali zawodnicy HLD. Ostatecznie wynik 5:1 dla HLD oddaje dobrze przebieg meczu i pokazuje, że po meczu nikt nie będzie miał wątpliwości czy tej drużynie należało się zwycięstwo.