Remis w meczu na szczycie

Najciekawiej zapowiadającym się meczem był pojedynek drugiego w tabeli Placu Nowego 1 oraz czwartego nc+. Jak można się było spodziewać obie drużyny podeszły z respektem do rywala i za wszelką cenę nie chciały dopuścić do groźnych strzałów na własną bramkę. Pomimo znikomej ich liczby nie można było powiedzieć, że spotkanie było nudne. Do przerwy było 0:0, a to zwiastowało nam walkę o każdą piłkę, gdyż nawet jedna przypadkowa akcja mogła zadecydować o wyniku. Po zmianie stron wynik spotkania w 31 minucie otworzył Łukasz Koniarczyk. Widać było, że od tego momentu nc+ lekko się cofnęło. Było to poniekąd igranie z ogniem, gdyż gracze z Placu Nowego 1 niejednokrotnie pokazali, że strzelanie bramek to ich mocna strona. Tego wieczora jednak nie bardzo udawało im się przedrzeć w pole karne przeciwnika i wtedy na strzał z dystansu zdecydował się Piotr Dudziak, a piłka zatrzepotała w samych okienku bramki nc+. Było to ostatnie trafienie i obie drużyny podzieliły się punktami i trzeba powiedzieć, że jest to podział sprawiedliwy.