Nie powalczyli...

Dużo lepiej od pierwszych minut wyglądała gra mBanku. Zdominowali oni rywala, którego ofensywne poczynania ograniczały się do wyprowadzania pojedynczych i mało skutecznych kontr, samemu zaś raz po raz nękali jego formacje defensywną ładnie wyglądającymi atakami. Wynik do przerwy 2:0 dla mBanku możemy więc nawet uznać za dość szczęśliwy dla ekipy Slovnaftu. Druga odsłona to już troche lepsza skuteczność zawodnikow grających w różowych koszulkach. Kolejne 4 bramki i multum sytuacji do zdobycia nastepnych pozostawiły bardzo korzystny obraz po ekipie mBanku. Honorową bramka zdobyta przez Slovnaft przy stanie 4:0 była dla zawodników tej drużyny raczej marnym pocieszeniem - pozostaje chyba liczyć na zwyżkę formy w kolejnych spotkaniach.