Mocny początek nc+ ustawił mecz

W czwartym spotkaniu tej kolejki, naprzeciw siebie stanęły zespoły nc+ oraz Ergo Pos. „Biali" zaczęli ten mecz od bardzo mocnego uderzenia, gdyż w przeciągu jednej minuty, zdobyli dwie bramki. nc+ poszedł za ciosem i w 8 min. prowadzili już 5:0, a autorami wszystkich trafień byli Koniarczyk (3) oraz Pasternak (2). Ergo Pos nie mógł się podnieść po tak szybko straconych bramkach, często powodując niewymuszone błędy. Pod koniec pierwszej połowy, jeden z ich zawodników wpakował piłkę do własnej bramki, dzięki czemu nc+ na przerwę schodził z przewagą sześciu trafień. Drugą odsłonę lepiej zaczęli „Niebiescy", którzy nie mieli już nic do stracenia. „Biali" wiedząc, że mają bardzo korzystny wynik, rozluźnili się, z czego skorzystali ich rywale. W 8 min. drugiej połowy kontaktową bramkę zdobył Tadeusz Leo, który przelobował bramkarza. Ergo Pos poszedł za ciosem, i pięć minut później, za sprawą Tomasza Szczepanika, zdobył swoją druga bramkę w tym meczu. nc+ w drugiej połowie grał całkowicie bez pomysłu, jednak udało im się dowieść zwycięstwo do samego końca.