Nie pozostawili złudzeń

W spotkaniu otwierającym 4. kolejkę spotkały się zespoły Slovnaftu i Ergo:pos. Patrząc na pierwsze trzy kolejki faworyta moglibyśmy upatrywać w ekipie Slovnaftu, która w obecnym sezonie nie zaznała jeszcze porażki. Pierwsze minuty spotkania były dość chaotyczne i żadna z drużyn nie wypracowała sobie dogodnej sytuacji do strzelenia bramki. Niemoc ta została przerwana w 14. minucie, gdy do bramki Ergo:posu trafił Michał Młodzianowski. Wynikiem 1:0 zakończyła się pierwsza część spotkania. Po zmianie stron na boisku istniała już tylko jedna drużyna. Slovnaft wypracował sobie olbrzymią przewagę, która przełożyła się na zdobycz bramkową. W tej części gry udawało im się regularnie trafiać do siatki i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 9:0. W pełni zasłużone trzy punkty dla Slovnaftu.