Drugie z rzędu zwycięstwo Sterling Credit Management

Okupująca na razie ostatnie miejsce w ligowej tabeli drużyna EY grała ze Sterling Credit Management. W siódmej minucie graczy w zielonych koszulkach na prowadzenie wyprowadził Keith Sweeney. Gracze EY próbowali wyrównać, lecz najczęściej ich ataki były rozbijane w okolicach linii pola karnego. Tę nieporadność w ataku wykorzystała drużyna Sterling, która zdołała wyprowadzić kontrę i podwyższyć prowadzenie przed przerwą na 2:0. Po zmianie stron widać było, że EY chciało koniecznie odrobić wynik, przez co często pojawiało się dużo dziur w ich formacji obronnej, z czego nie omieszkali skorzystać gracze Sterlinga. Błyszczał zwłaszcza Piotr Czernik, który zakończył spotkanie z 3 bramkami. Gracze EY zdołali odpowiedzieć tylko jedną bramką i było to zdecydowanie za mało, aby w tym meczu myśleć o jakimkolwiek punkcie.