mBank znów bez gola, 3 punkty dla nc+

Na zakończenie poniedziałkowych zmagań na przeciw siebie stanęły drużyny nc+ oraz mBank. Już w 3 minucie po rzucie rożnym na prowadzenie wyszli zawodnicy nc+. mBank od razu rzucił się do odrabiania strat, ale zabrakło dokładności i szczęścia, po tym jak piłka obijała kontur bramki. Z drugiej strony nc+ wyprowadzało groźne kontry, lecz tego dnia Łukasz Koniarczyk delikatnie mówiąc nie grzeszył skutecznością. Wszystko to zwiastowało emocjonującą drugą połowę. A w niej.. odblokował się właśnie Łukasz Koniarczyk, który podwyższył prowadzenie na 2:0. Do końca spotkania mBank dzielnie walczył o chociażby honorową bramkę, ale defensywa nc+ grała tego dnia naprawdę nieźle. Ostatecznie więcej bramek nie oglądaliśmy i nc+ odnosi drugie zwycięstwo w sezonie przeskakując w ligowej tabeli właśnie drużynę 'bankowców'.