Mateusz Bogacz "ojcem" sukcesu

W ostatnim meczu kolejki na przeciw siebie stanęły drużyny nc+ oraz Zamak Mercator. Dużo lepszy początek zanotowali gracze nc+, którzy po dwóch bramkach Łukasza Koniarczyka prowadzili 2:0. Chwilę później przepięknym golem z rzutu wolnego popisał się Mateusz Bogacz pokazując tym samym, że jego drużyna nie zamierza składać broni. Mimo tego przed przerwą to nc+ zdołało trafić raz jeszcze i po 20 minutach było 3:1 dla tej ekipy. Po zmianie stron mieliśmy prawdziwą metamorfozę Zamaku, a głównym sprawcą tej przemiany był wspomniany wcześniej Mateusz Bogacz. Gracz ten w drugiej odsłonie strzelił 4 bramki i prawie w pojedynkę odwrócił losy spotkania. Po jednej z bramek mieliśmy okazję oglądać również popularną "kołyskę". Ostatecznie Zamak wygrał 7:4 i po raz kolejny pokazał, że do póki piłka w grze to drużyna ta będzie walczyć do ostatniego gwizdka o korzystny wynik.