Plac Nowy 1 traci miano lidera

Lider rozgrywek, czyli Plac Nowy 1 spotkał się z drużyną Slovnaftu. Od pierwszych minut oglądaliśmy dobre i szybkie spotkanie, w którym widać było, że nikt nogi odstawiać nie zamierza. W siódmej minucie, po wrzutce z autu, wynik otworzył grający w Slovnafcie Dawid Węglarz. Plac Nowy 1 ruszył do ataku, ale Slovnaft potwierdził to, co zdążył pokazać w pierwszych dwóch meczach, czyli dobrą grę w obronie. Pozwoliło to utrzymać skromną przewagę i do przerwy było 1:0. Druga odsłona to zwiększająca się przewaga ekipy z Placu Nowego. Postawili oni na strzały z dystansu. Najpierw Karol Kanownik trafił w słupek. Następnie oglądaliśmy strzały ponownie Kanownika a także Filipa Kuchciaka, które minęły światło bramki. W 35. minucie kolejny strzał oddał Kanownik, tor lotu piłki zmienił Piotr Rzepecki i było 1:1. Do końca meczu żadna z drużyn nie zdołała strzelić bramki i mecz zakończył się mimo wszystko zasłużonym remisem.