AMARA pozostaje niepokonana

Dotychczasowy wicelider rozgrywek, czyli zespół AMARY mierzył swoje siły z drużyną Amusys. W 7. minucie na prowadzenie wyszło Amusys i w tej części gry prezentowali się bardzo dobrze, niepozwalając przeciwnikom na skuteczne ataki. Kiedy wydawało się, że to skromne prowadzenie uda się dotrzymać do przerwy ładnym trafieniem popisał się Krzysztof Michalik i mieliśmy 1:1. Druga połowa była dość wyrównana, a czas rozstrzygnięć rozpoczął się około 30tej minuty. Najpierw bramkę strzałem z prawie połowy boiska zdobył gracz Amusys. Na odpowiedź AMARY czekaliśmy niecałą minutę i było 2:2. Nie minęła kolejna z minut, a do siatki znów trafił gracz AMARY Marcin Bąbała. Jak się później okazało była to bramka zwycięska i przynajmniej na 1.5h AMARA wskoczyła z kompletem zwycięstw na fotel lidera.