Grad bramek i zwycięstwo mBanku

Spotkanie mBanku z Ergo Pos zaczęło się od złego rozegrania autu na własnej połowie przez drużynę Ergo Pos, co poskutkowało trafieniem na 1:0 dla bankowców. Chwilę później mieliśmy już 2:0, ale kontaktową bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Tomasz Szcepanik. Nie był to koniec emocji przed przerwą. Obie drużyny prezentowały bardzo ofensywny futbol, często zapominając o obronie. Efektem tego były bramki raz dla jednej, raz dla drugiej ekipy i pierwsze 20 minut zakończyło się wynikiem 4:2 dla mBanku. Obraz gry w drugiej połowie nie zmienił się. W dalszym ciągu oglądaliśmy ataki na jedną i drugą bramkę, a obaj bramkarze dwukrotnie wyciągali piłkę z siatki. Warto zaznaczyć, że po raz drugi z rzutu wolnego bramkę zdobył Tomasz Szcepanik. Ostatecznie drużyna bardziej zaprawiona w BiznesLigowych bojach sięga po 3 punkty.