EY bez szans z beniaminkiem

W spotkaniu inaugurującym 2. kolejkę III Ligi B mierzyły się ze sobą ekipy EY i nc+. Dla obu drużyn był to mecz o pierwsze zwycięstwo, gdyż w pierwszej kolejce nc+ musiało uznać wyższość AMARY, a EY na swój mecz nie dotarło. W pierwszych mieliśmy prawdziwe oblężenie bramki EY, ale strzały zawodników w białych koszulkach najczęściej mijały bramkę EY. Bramkę w której co parę minut zmieniali się zawodnicy EY, gdyż przystąpili do spotkania bez nominalnego bramkarza. Kanonada nc+ przyniosła efekt w postaci dwóch goli po rzutach rożnych. Przed przerwą drużyna ta podwyższyła prowadzenie na 3:0, a przeciwnicy odpowiedzieli strzałem w poprzeczkę i skutecznie wykonanym rzutem karnym w 20 minucie. Druga połowa również przebiegała pod dyktando drużyny nc+, której zwycięstwo ani przez moment nie było zagrożone. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:1 i było to całkowicie zasłużone zwycięstwo beniaminka.