Pierwsza strata lidera

W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu kolejki lider rozgrywek - zespół BAT - grał z Team Ad-Kam. Gracze BAT wyraźnie przespali początek meczu i po paru minutach przegrywali 2:0. Od tego czasu przewaga Teamu Ad-Kam nieco zmalała, ale i tak dłużej utrzymywali się przy piłce i składniej od przeciwników budowali swoje akcje. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i ciężkie zadanie czekało lidera. Tym cięższe, że po zmianie stron Team Ad-Kam znów ruszył do ataków i ponownie w kilka minut zdobyli 2 bramki, których autorem był Robert Ślęczka. Nie można powiedzieć, że BAT sytuacji nie stwarzał, ale często na drodze piłki stawał bramkarz rywali Radosław Jantas. Ostatecznie Team Ad-Kam wygrał 5:2 i jako pierwszy urwał punkty liderowi. Trzeba przyznać, że jeśli zwycięzcy tego meczu utrzymają dyspozycję to będą jednym z kandydatów do awansu.