Appdate wygrywa z BWI i doskakuje do rywala w tabeli

BWI mierzyło się z Appdate. Już w pierwszej minucie z rzutu wolnego trafił Kamil Małoszewski - zawodnik Appdate. Po paru minutach strzałem z dystansu wyrównał Bartosz Gągol. Gdy wydawało się, że do przerwy wynik się nie zmieni w ostatniej akcji pierwszej połowy trafił zawodnik Appdate i mieliśmy 2:1. Po zmianie stron ciężko było wskazać drużynę, która była lepsza. Sytuacji bramkowych było znacznie mniej niż w pierwszej odsłonie. W gonieniu wyniku drużynie BWI na pewno nie pomógł fakt, że dwóch ich zawodników obejrzało czerwone kartki i w konsekwencji mecz kończyli z 5 zawodnikami w polu. Około 3 minuty przed końcem meczu gracze w czarnych koszulkach podwyższyli wynik na 3:1 i był to ostatni gol jaki było nam dane zobaczyć.