Kolporter nie pozostawił złudzeń rywalom

W najciekawszym spotkaniu tej kolejki spotkały się ze sobą drużyny BWI i Kolportera. Od samego początku było widać, że obie drużyny zasłużenie zajmują wysokie miejsca w tabeli, gdyż z dużą łatwością operowały piłką tworząc dogodne okazje. Pierwszą bramkę po strzale głową zdobył zawodnik Kolportera. Kilka minut później, po małym bałaganie w grze obronnej BWI na 2:0 podwyższył Janusz Dziaduła i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej, zwiększanie przewagi kontynuowali piłkarze Kolportera i na około 5 minut przed końcem prowadzili już 4:0. W końcówce obie ekipy trafiły po razie i mecz się skończył wynikiem 5:1. Na duże słowa pochwały zasługuje bramkarz Kolportera - Maciej Grojec.