Podział punktów po meczu walki

Pierwsza połowa, zakończona rezultatem 2:1 dla zespołu Appdate, upłynęła pod znakiem zaciętej walki o każdą piłkę i szybkiej gry z kontr po obu stronach. Piłkarze nie starali się jednak wchodzić do bramek rywali, czego dowodem była duża ilość strzałów z dystansu, po których to padały bramki. Więcej kombinacyjnej piłki zobaczyliśmy po zmianie stron, a po jednej z takich akcji padła wyrównująca bramka dla R-B. W odwecie gracze w czarnych strojach przypuścili szturm na bramkę Rogoża, nie pozwalając opuścić przeciwnikom własnej połowy. Dobra postawa bramkarza i solidna defensywa pozwoliły przetrwać ten ciężki moment. W końcówce oba zespoły zdołały strzelić po jednej bramce i w ten sposób mecz zakończył się remisem 3:3.