Zabrakło konsekwencji w drugiej połowie

Patrzymy na ostatnie wyniki, patrzymy na tabelę i co nam wychodzi? Pewne zwycięstwo Oknoplusu. Nie było jednak wcale tak różowo. Owszem to drużyna grająca w białych strojach wyszła jako pierwsza na prowadzenie, jednak nie nacieszyła się nim specjalnie długo, bo już przed przerwą gracze Selvity wyrównali i do przerwy mieliśmy 1:1. Początek drugiej połowy i znów trafienie Oknoplusa, a po paru chwilach wyrównanie Selvity. W tym momencie mogło się wydawać, że czeka nas naprawdę zacięty pojedynek do ostatnich minut, jednak rzeczywistość okazała się inna. Oknoplus znów wyszedł na prowadzenie, ale w przeciwieństwie do wcześniejszych przypadków poszedł za ciosem i nie pozwolił rywalom trafić do własnej bramki. Co więcej, systematycznie swoją przewagę powiększając aż do czterech bramek. Nie był to łatwy mecz dla faworyta, ale finalnie odnosi on zasłużone zwycięstwo.