Cóż za widowisko!

Na takie mecze czekają wszyscy kibice, którzy przychodzą oglądać zmagania Biznes Ligi. Najpierw zabójczy początek zaliczyła drużyna TNT strzelając 2 bramki z dystansu i mogli odczuwać lekki niedosyt, że ze stworzonych sytuacji udało się trafić do siatki tylko 2 razy. Później przebudzili się zawodnicy Dedaxu, którzy strzelili 3 bramki i gdy wydawało się, że wszystko zaczynają mieć pod kontrolą TNT znów zaatakowało i to oni schodzili na przerwę prowadząc 4:3. Często możemy zaobserwować, że po bardzo ciekawej pierwszej połowie zawodnicy serwują nam obniżenie lotów, ale nie tym razem! Wzajemna wymiana ciosów trwała dalej. 5:4 dla Dedaxu, 5:5, 6:5 Dedax, 6:6, 7:6 Dedax, a na koniec dwa trafienia TNT i to zawodnicy tej drużyny, którzy notabene zajmują ostatnie miejsce w tabeli odnieśli bardzo cenne zwycięstwo. Bardzo wątpliwe, że znalazłby się jakiś szaleniec, który oglądając mecz byłby w stanie przewidzieć kto wyjdzie z tego starcia zwycięsko.