Taksówkarze na remis...

Bardzo ciekawe spotkanie między rywalizującymi ze sobą ekipami ICar. O dziwo to grająca przez kilka pierwszych minut w osłabieniu 'Trójka', nadawała z początku ton boiskowym wydarzeniom, stemplując między innymi dwukrotnie poprzeczkę bramki rywali. Nieskuteczność zemściła się na nich bardzo szybko – dwie sytuacje 'Dwójki', i mieliśmy 2:0. Przed przerwą 'Trójka – już w pełnym składzie – zdołała odpowiedzieć jedynie jednym trafieniem. Piękne uderzenie piętą Sliza dało wyrównanie tuz po zmianie stron, zaś kolejne minuty, w których 'Trójka' wyszła na dwubramkowe prowadzenie zdecydowanie wskazywały na końcowy sukces tej ekipy. Rywalom udało się jednak zaliczyć dość spektakularny powrót – wyrównująca bramka padła w 39 minucie, i podział punktów między dwiema reprezentującymi ICar-a ekipami stał się faktem.