Lider w natarciu

Ostatni mecz REN-BET vs IP GBSC Kraków wskazywał jednoznacznie na faworyta. Drużyny znajdują się po dwóch różnych biegunach III ligi C. Jednak mecz nie był jednostronny. Nowe koszulki zobowiązują Gospodarzy do lepszej gry. Widać u nich coraz większą frekwencję oraz poprawę w grze. Mimo wszystko na wyniki trzeba jeszcze poczekać. Liderzy w pierwszej połowie mieli spory problem z rywalem. Wymiana ciosów oraz składne akcje przełożyły się na remis 2:2 po 20 minutach spotkania. Dopiero po przerwie ekipa IP GBSC Kraków przechyliła szalę na swoją korzyść. Zdobyli oni dodatkowo trzy trafienia przeważając nad rywalem. W konsekwencji notują kolejne punkty do ligowej tabeli utrzymując pierwszą pozycję w III lidze C.