Remis w cieniu ciężkiej kontuzji...

Spotkanie rozpoczęło się bardzo niefortunnie… już w 3 minucie kontuzji ręki doznał Paweł Nowak i potrzebna była interwencja karetki. Po blisko półgodzinnej przerwie, do ataków jako pierwsi ruszyli zawodnicy LGBS, którzy w końcówce pierwszej połowy zdobyli prowadzenie. Kolejne trafienia padały już w drugiej odsłonie, najpierw Krzyszkowski dał wyrównanie, by LGBS po raz kolejny wyszli na prowadzenie. Świetną akcją popisał się Kądziołka, który w sytuacji sam na sam minął bramkarza i ulokował piłkę do pustaka. Prawdziwe emocje nadeszły w samej końcówce. Krzyszkowski skutecznie wyegzekwował rzut karny, a chwilę później po świetniej akcji Revo prowadzili już 3-2. Ostatnie słowo należało jednak do Gospodarzy, którzy jeszcze przed końcem zdołali wyrównać z karnego.