Pewne zwycięstwo Fragmentum...

Od pierwszych minut zdecydowanie atakowała drużyna Fragmentum. Zdobyte szybko prowadzenie bardzo rozochociło zawodników grających w żółtych strojach, a nabyta nadmierna pewność siebie mogła się szybko na nich zemścić. Gdy jednak w jednej z sytuacji ich golkiper okazał się bezradny, z pomocą przyszedł mu słupek, który nie pozwolił Straży doprowadzić do remisu. Zdradliwe prowadzenie 1:0 udało się jeszcze w pierwszej połowie powiększyć do trzybramkowych rozmiarów, co stawiało 'Strażaków' przed bardzo ciężkim zadaniem w drugiej połowie meczu. Przerosło ono ostatecznie ich możliwości – szybko zdobyty gol na nic się zdał, bowiem rywalom po chwili również udało się powiększyć dorobek bramkowy, po czym kontrolowali oni spokojnie przebieg gry już do końca spotkania. 4:1 i trzy punkty wędrują na konto Fragmentum.