Extend na fali...

Od mocnego uderzenia spotkanie rozpoczęła ekipa Extend. Nie opuszczali oni praktycznie połowy przeciwnika, którego kontrataki wyprowadzone w pierwszej części gry policzyć można było na palcach jednej ręki. Na przerwę zawodnicy schodzili z druzgocącym dla 4F, choć jak najbardziej zasłużonym wynikiem 5:0 dla Extend. Druga połowa spokojniejsza, zarówno jeśli chodzi o wynik, jak i samą grę zawodników występujących w szarych strojach. Takiego stanu rzeczy 4F nie potrafiło jednak wykorzystać, a że Extend zdecydowało się w końcu dorzucić do ogólnego dorobku kolejne dwa gole, mecz zakończył się wynikiem 7:0 – takie rozmiary porażki mogą dziwić, jeżeli pamiętamy bardzo solidną postawę 4F w kolejce inaugurującej rozgrywki w lidzie II C.