EC Engineering zamyka rundę z trzecim zwycięstwem

W ostatnim spotkaniu tej rundy na boisko Biznes Ligi wyszły ekipy z niższych pozycji w tabeli EC Engineering i BAT. Przebieg całego meczu był dość wyrównany. Jednak faworytami byli zajmujący siódmą pozycję Gospodarze i to oni ostatecznie okazali się lepsi. W pierwszej połowie przewagę zdobyli gracze BAT do których po przerwie powrócił kluczowy zawodnik Kamil Witek. Pierwsze dwadzieścia minut skończyło się przy stanie 1:3. W drugiej odsłonie ekipa EC Engineering na czele z Maciejem Golmento zaczęła odrabiać stratę. Szło im to sprawnie i łatwo. Przebijali się przez obronę rywala bez większych problemów. Najpierw doprowadzili do remisu 3:3, później wyszli na prowadzenie 5:3. Gracze BAT obudzili się dopiero w końcówce dokładając jeszcze jedno oczko. Jednak było już za późno na odrabianie strat. W konsekwencji EC Engineering zgarnia komplet punktów zapisując tym samym trzecie zwycięstwo w tej rundzie.