Mecze: 86

Żółte kartki: 22

Czerwone kartki: 12

Wymiana ciosów

Na mecz sąsiadów w II lidze B czyli ekip Auchan Bronowice i OBI musieliśmy czekać do samego końca. Spotkanie było bardzo emocjonujące i rozgrywało się na bardzo dobrym wyrównanym poziomie. Od początku oglądaliśmy bezpardonową wymianę ciosów i naprawdę kapitalne widowisko okraszone świetnymi bramkami. Gospodarze co prawda od początku prowadzili grę i wyglądali na tle rywala bardzo dobrze. W pierwszej połowie prowadzili 3:2, ale tuż po wznowieniu padła bramka wyrównująca. Gracze Auchan Bronowice wzięli się ostro za konstruowanie akcji i znów wyszli na dwubramkowe prowadzenie. W kolejnych minutach mieli spore kłopoty z przedostaniem się w pobliże pola karnego rywali. OBI tworzyło bardzo groźne kontrataki co pozwoliło im powtórnie wyrównać. W tym momencie zaczęło się kapitalne widowisko, a oba zespoły prześcigały się w efektownych zagraniach. Decydującą bramkę jednak zdobyli jednak gracze Auchan Bonarka i to oni cieszyli się z kompletu punktów. Pozwoliło im to przybliżyć się do czołówki tabeli.