Wysokie zwycięstwo Polwaru...

Dość szybko na prowadzenie w tym meczu wyszła po indywidualnej akcji Brysza, Selvita. Zawodnicy tej ekipy kontrolowali przebieg gry, katastrofalny błąd ich golkipera dał jednak niemal natychmiastowe wyrównanie Polwarowi. 'Niebiescy' zareagowali na to najlepiej jak tylko mogli – 2 bramki zdobył Wałkowski i schodzili oni na przerwę z prowadzeniem 3:1. 15 sekund wystarczyło Polwarowi na 'złapanie' kontaktu w 2 połowie, zaś wyrównanie, które przyszło chwilę później zapowiadało duże emocje w pozostałej części meczu. Te zabili niemal 'błękitni' wychodząc na wysokie prowadzenie 6:3, co nieco zaskakiwało mając na uwadze dotychczasową dobrą postawę Selvity. Do końca meczu Polwarowi udało się 'ukłuć' jeszcze 2 razy, Selvita odpowiedziała 1 bramką i spotkanie zakończyło się wynkiem 8:4.