Pewne zwycięstwo ekipy Plac Nowy I...

Od początku meczu gra toczyła się głównie w środkowym sektorze boiska, i ciężko się było doszukać klarownych sytuacji pod obiema bramkami. Dopiero około 10 minuty prowadzenie mógł objąć Plac Nowy I, pierwszy strzał oddany przez napastnika tej ekipy trafił jednak w słupek, drugi zaś zastopował bramkarz. Chwilę później zawodnicy grający w granatowych koszulkach byli już skuteczniejsi i udało się im otworzyć wynik spotkania. W 2 połowie, widząc, że sytuacja wymyka się im spod kontroli, zawodnicy Tratera starali się mocniej przycisnąć przeciwników, bardzo dobrze w bramce spisywał się jednak Urbanek. Gdy w końcu dopięli swego, w ciągu minuty na prowadzenie powrócił Plac Nowy I, zaś bramki zdobyte przez tą ekipę w końcówce spotkania dały im ostatecznie upragnione zwycięstwo 4:1.