Porażka lidera...

Sporym szokiem musiał być dla zawodników liderującej ekipy Qfinance sposób, w jaki od pierwszej minuty 'rzucili się' na nich przeciwnicy grający pod szyldem TNT. Tym, nieustępliwa gra na całej długości i szerokości boiska bardzo szybko dała to, na co liczyli – prowadzenie 2:1 i względną kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami. Bardzo podrażniło to wyżej notowanego rywala, który w odpowiedzi próbował przejąć inicjatywę stosując taktykę TNT. Wysoki pressing przynosił skutek w postaci licznych sytuacji pod bramką Qfinance, nie przekładał się jednak na zdobycz bramkową. Upragnione wyrównanie udało się w końcu wyszarpać w drugiej połowie, chwilowa dekoncentracja po jego zdobyciu kosztowała jednak lidera koleją bramkę straty, i dalszą pogoń za wynikiem. Jak się okazało, bramka dająca TNT prowadzenie była zarazem bramką zwycięską – fantastyczna postawa ich golkipera w końcówce spotkania dała ekipie grającej w białych strojach 3 punkty, jemu samemu zaś miejsce w siódemce kolejki.