Niesamowita "remontada" 4F...

Był to jeden z najbardziej niesamowitych pod względem dostarczonych emocji pojedynków w historii rozgrywek Biznes Ligi. Gdy na pięć minut przed końcem spotkania ZasadaAuto.pl wyszła na prowadzenie 6:3 nic nie wskazywało, że może ten pojedynek przegrać. Później zdarzyło się jednak coś niesamowitego. Gracze 4F zdobyli cztery gole w odstępie pięciu minut i to oni odnieśli "bezcenne", bo dające im awans na podium II Ligi C zwycięstwo. Bohaterem 4F został Marcin Badylak, który w ostatniej akcji meczu fantastycznie przymierzył w okienko bramki należącej do rywali. Niewiarygodne, że grająca pewnie przez 35 minut Zasada wypuściła zwycięstwo z rąk. Gracze w błękitnych strojach z niedowierzaniem opuszczali obiekt w Skotnikach.