Druga połowa rozstrzygająca

Brak zmian był głównym winowajcą straty punktów przez zawodników Auchan. Gospodarze do przerwy pewnie prowadzili 3-1 i nic nie zwiastowało takiego obrotu wydarzeń, tym bardziej że na początku drugiej odsłony, Mateusz Ziółko zdobył czwartą bramkę w tym pojedynku. Jednak w 10 minucie drugiej połówki coś w grze Revo zaskoczyło - w przeciągu 2 minut zdobyli dwie bramki. Jednak na decydujące trafienie musieli czekać do 38 minuty. Wtedy to Sebastian Wiśniewski bardzo dobrym strzałem pokonał bramkarza rywali. W końcówce Auchan mieli dwie idealnie sytuacje do przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść, jednak fantastycznie interweniował Robert Feret i to dzięki niemu Revo zdobywa punkt w starciu z trzecim zespołem ligowej tabeli.