Mecze: 3210

Żółte kartki: 764

Czerwone kartki: 45

Nowy lider

Hitowo zapowiadające się spotkanie drugiego z trzecim zespołem nie zawiodło a Auchan pomimo gry w osłabieniu pokazał, że grając w komplecie mógłby pokusić się o zdobycie, co najmniej jednego punktu. Zwodnicy w czarnych strojach rozpoczęli mecz grając w pięciu, pomimo tego to Auchan wyszedł na prowadzenie a pierwsza połowa zakończyła się minimalną przewagą Taxówkarzy 3:2. Po przerwie miał miejsce być przełomowy moment – Auchan wywalczył karnego, Ziółko stając przed szansą na wyrównanie niestety się pomylił. Taki obrót spraw podciął skrzydła kolegom Ziółki, do roboty wziął się za to iCar strzelając dwie szybkie bramki. Czarnym wyraźnie zabrakło sił a rozpędzony iCar dołożył kolejne trafienia, Żółci dzięki zwycięstwu wyszli na prowadzenie w tabeli przeskakując obecnego lidera, czyli zespół Capgemini.