Odrodzenie Gazowników po przerwie

Kolejne dzisiaj spotkanie, w którym oglądaliśmy dwie diametralnie różne połowy. Pierwsza część należała zdecydowanie do zespołu LGBS, który nie miał problemu z wysokim prowadzeniem obnażając przy okazji wszystkie słabe punkty rywala. Po przerwie byliśmy świadkami nadal dobrego spotkania LGBS`u ale również odrodzenia Gazowników, zespół który w pierwszej połowie nie potrafił w żaden sposób zagrozić bramce rywala nagle zaczął stwarzać sytuację za sytuacją. Jeśli tylko Lufthansa wychodziła na prowadzenie Gazownicy odpowiadali kolejnym swoim trafieniem, i kiedy wydawało się że LGBS prowadząc w końcówce 5:4 dowiezie wynik do końca znowu dali o sobie znać Gazownicy strzelając bramkę dającą wyrównanie w samej końcówce.