Amway sprawcą niespodzianki

Drugie dzisiejsze spotkanie to pojedynek HCL aspirującego do zajęcia miejsca na podium z Amwayem, czyli drużyną która cały czas szuka formy z zeszłego sezonu. Początek meczu pokazał że niżej notowany Amway chciał wejść w nowy rok  z przytupem, dwa szybko zadane ciosy  oraz ku zaskoczeniu wszystkich lepsza gra i trzecia bramka w końcówce pierwszej połowy Dolańskiego pokazały, że Amway nie zamierzał bronić korzystnego rezultatu. Druga połowa to kolejna bramka bramka zawodników, którzy grali dzisiaj jak natchnieni, bezradny HCL nie potrafił przeciwstawić się tak doskonale grającemu przeciwnikowi. Najsłabszy mecz w wykonaniu ekipy aspirującej do najwyższych celów, taki obrót spraw wykorzystał Amway wygrywając pewnie i wysoko 6:2.