Futbol z polotem

Pierwsze spotkanie i od razu bardzo ciekawy mecz pomiędzy zespołami sąsiadującymi ze sobą w tabeli, trzeba dodać iż są to zespoły aspirujące do zajęcia miejsca na podium. Pierwsza część spotkania tak jak można było przypuszczać była ciekawa i obfitująca w sytuacje, pomimo tego że HCL szybko wyszedł na dwubramkowe prowadzenie to przed przerwą po bardzo dobrej grze Tauronu na tablicy widniał wynik 3:4. Po zmianie stron Tauron zdołał doprowadzić do wyrównania ale później na boisku rządził już tylko jeden zespół, bezradni zawodnicy w białych koszulkach nie potrafili znaleźć sposobu na finezyjne ataki Niebieskich. HCL robił co chciał, każdą akcję kończył efektownym uderzeniem, które zazwyczaj znajdowało drogę do bramki przeciwnika. Jeśli HCL utrzyma formę z drugiej połowy to ciężko będzie znaleźć pogromcę dla tak świetnie grającego zespołu.