Niesamowita skuteczność Mostostalu

Na rozpoczęcie piłkarskich zmagań z III ligą B siódma drużyna czyli Ren-Bet podejmowała „czerwoną latarnię"- Mostostal, nikt chyba nie spodziewał się takiego rozstrzygnięcia, tak wysokie zwycięstwo było na pewno sporą niespodzianką. Od szybkiego trafienia po błędzie bramkarza rozpoczął Mostostal, skazywany na porażkę zespół poszedł za ciosem zwiększając z minuty na minutę swój dorobek bramkowy, do 15 minuty było już 4:0. Drugą część spotkania lepiej rozpoczął Ren-Bet i gdy wydawało się, że mecz się wyrówna i będzie oscylował w okolicach wyniku remisowego, Mostostal pokazał kto rządzi dzisiaj na boisku dokumentując to aż dwunastoma trafieniami po przerwie. Kluczem do zwycięstwa Mostostalu była konsekwentna i skuteczna gra, prawie każdy strzał kończył się bramką, na usprawiedliwienie Ren-Betu można dodać iż zespół zagrał bez nominalnego bramkarza.