Tytuł mistrzowski dla Cisco

Na zakończenie dzisiejszych trzecioligowych spotkań lider czyli drużyna Cisco podejmował Mostostal „czerwoną latarnię” ligi. Lider aby utrzymać swoje miejsce musiał ten mecz wygrać gdyż wcześniej najgroźniejszy z rywali wygrał swój mecz. Cisco od początku wyszło skoncentrowane ale mimo tego sporo nerwowości wkradło się w poczynania wyżej notowanego zespołu, który do zdobycia pierwszej bramki niesamowicie męczył się z ostatnim zespołem ligi. Koncentracja przyniosła w końcu upragniony efekt w postaci porwadzenia, późnie bramki padały już częściej i Cisco do przerwy prowadziło już 3:0. Gdy zawodnicy wyszli na drugą połowę widać było iż pewny swojego lider nie zamierza odpusczać i konsekwentna i dobra gra przyniosła kolejne trafienie dające pewne zwycięstwo. Mostostal uratował honor i godnie pożegnał się z rozgrywkami strzelając bramkę na 1:4. Cisco dzięki zwycięstwu mogło świętować tytuł mistrzowski i awans do wyższej klasy rozgrywkowej.